Autogramiáda Bílých Tygrů v OC Nisa, stolní hokej nemohl chybět

admin | Zařazeno v AKTUALITY, ZAJÍMAVOSTI | Publikováno 01-12-2012

0

Radek DudaV sobotu 1. 12. 2012 se konala autogramiáda hokejového týmu Bílých Tygrů v obchodním centru Nisa v Liberci. Mezi hráči nechyběly ani nové posily – útočník Radek Duda, který přišel z Chomutova a díky výluce i Ladislav Šmíd z kanadského Edmontonu, který posílil obranné řady libereckého týmu. Nekonečná fronta fanoušků, zájemců o podepsané hráčské hokejové kartičky, donutila časově naplánovanou autogramiádu nejméně o hodinu prodloužit, tak obrovský byl zájem fanoušků. Hráči se svým věrným podepisovali nejen na připravené kartičky, ale i na dresy, plakáty, šály, malým i velkým slečnám třeba jenom na předloktí. Během celé akce byly všem návštěvníkům k dispozici připravené naše stolně-hokejové „arény“, spousta zájemců si přišla vyzkoušet své dovednosti.

Po ukončení autogramiády jsme byli svědky nelítostného boje mezi „nováčkem“ v libereckém dresu Radkem Dudou a kapitánem Petrem Nedvědem. Oba útočníci nepotvrdili svoje střelecké přednosti jako na opravdovém ledě, zápas skončil tentokrát bezgólovou remízou. Rád bych poděkoval Radkovi a Petrovi za předvedený výkon a doufejme, že příště nějaký ten gól padne, ať na jedné, či druhé straně.

Petr Nedvěd vs Radek Duda

Petr NedvědTHC ∙ STIGA ∙ ELITES