Naši hráči i mistry Slovenska

admin | Zařazeno v AKTUALITY, MISTROVSTVÍ REPUBLIKY | Publikováno 22-06-2013

0

Na pozvání skalických hráčů zúčastnit se mistrovství Slovenska v Bratislavě reagoval náš tým ve složení Láďa a Petr Tmějovi, Patrik Petr a Miloš Ševr příslibem, že se mistrovství zúčastní. Naši čtveřici do pětice doplnil náš starý známý z mistrovství České republiky Vašek Pikl.

Mistrovství Slovenska proběhlo v tělocvičně gymnázia Ladislava Novomeského. Ujištění pořadatelů, že se bude hrát na 15-ti kvalitních stolech, vzalo za své již při pohledu na připravené stoly. Začátek turnaje byl posunut skoro o hodinu, pořadatelé se snažili dát dohromady takřka nepoužitelná hřiště. Košičtí hráči, včetně našeho bývalého hráče Miroslava Ramšáka, který do Košic přestoupil, chtěli turnaj bojkotovat. Nakonec se ale naštěstí rozhodli nastoupit a vybojovat jubilejní desátý slovenský titul.

Pro naše hráče nebyl vůbec problém se do finále probojovat, slovenský favorit THC Blue Dragon měl cestu do finále komplikovanější, postoupil přes SHK Skalica až po boji.

Finále bylo vyrovnané jen do druhé série, jakoby se naši hráči teprve rozehrávali, po čtvrté sérii už o mistru Slovenska bylo rozhodnuto.

Sezonu 2012/2013 jsme tedy zakončili i titulem na Slovensku.THC ∙ STIGA ∙ ELITES