SPOLUPRÁCE S TYGRY

1. červenec 2009 – Mezník v krátké historii klubu

Tak, jak se všichni studenti těší na první prázdninový den, tak se naše vedení těšilo na schůzku s naším nynějším partnerem, společností Bílí Tygři Liberec, s.r.o., zastoupenou marketingovou ředitelkou paní Jitkou Svobodovou, zplnomocněnou jednatelem společnosti Bílí Tygři Liberec, s.r.o. panem Ctiborem Jechem. První prázdninový den byla podepsána dohoda o vzájemné spolupráci s naším klubem, THC STIGA ELITES, o.s. Cílem a účelem této smlouvy je dohodnout a realizovat oboustranně prospěšnou spolupráci a na jejím základě udržovat vzájemně podporující se partnerské vztahy. Obě strany se zavázaly spolupracovat vzájemnou výměnou zkušeností a informací, zejména vzájemnou podporou projektů mistrovství světa klubů a turnajů světové ligy ve Stiga hokeji. Náš partner poskytne informační prostor na oficiálních stránkách klubu www.hcbilitygri.cz a v zápasových bulletinech. Náš klub bude používat logo klubu na svých dresech, propagačních materiálech a webové prezentaci.

Naše vedení by chtělo zvláště poděkovat za trpělivost a svůj volný čas tiskovému mluvčímu & PR managerovi panu Janu Rachotovi při jednáních o vzájemné spolupráci se zástupci našeho klubu.

Týž den, tedy 1. 7. 2009, byla sepsána a podepsána také smlouva o podmínkách pořádání akce „MS klubů 2010 a turnaje Czech open ve Stiga hokeji“ se společností S group SPORT FACILITY MANAGEMENT, která umožní tyto dvě akce pořádat v prostorách liberecké Tipsport Arény, v místě, kde působí jako domácí tým hokejisté Bílých Tygrů Liberec, tedy našich partnerů.

První květnový víkend 2010 se vepsal do historie českého stolního hokeje. Poprvé se na území ČR uskutečnil turnaj MS a Czech Open v hale určené pro lední hokej a to rovnou v jedné z nejmodernějších hal, v liberecké Tipsport aréně!

Náš klub, THC Stiga Elites, se ve spolupráci s hokejovými Bílými Tygry a Českou asociací stiga game, ujal pořadatelství tohoto turnaje. Byl to sen zřejmě mnoha z nás, co máme rádi jak stolní, tak lední hokej a zvláště nás, co celou sezonu chodíme fandit libereckým tygrům, „kolegům na bruslích“.

Zahrát si na ploše tak krásného stadionu, vychutnat si atmosféru, poznat zázemí hokejistů, sedět třeba na místě, kde sedávají naše i světové hvězdy… – nebudu jmenovat, neboť těch hráčů je spousta a seznam by byl nekonečný. Škoda jen, že tomuto našemu sportu chybí divácká kulisa! Představme si zcela vyprodanou halu, jako třeba při zápasech play-off , proti pardubickému Eatonu. Ač náš sport není tak divácky atraktivní, přesto jsme si mohli vychutnat atmosféru, která zůstane navždy v našich srdcích.

Chtěl bych poděkovat panu Janu Rachotovi, tiskovému mluvčímu hokejistů Liberce, který nám pomohl tuto akci zorganizovat a zrealizovat společně s dalšími sponzory a partnery našeho klubu THC Stiga Elites, bez jejich pomoci by tato událost byla nerealizovatelná. Poděkování patří i panu Tomáši Vozkovi, vedoucímu organizačního úseku libereckých Bílých Tygrů, který si našel chvilku ve svém nabitém programu a spolu s manželkou přišel podpořit náš tým v boji o medaile. Nakonec mohl našemu družstvu předat pohár a medaile za 3. místo.

MS klubů a Czech Open 2010 – Liberec Tipsport Aréna  . . . FotoGalerie

THC ∙ STIGA ∙ ELITES