SPONSORING

Mnohokrát děkujeme našim SPONZORŮM a PARTNERŮM!

   

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC
HLAVNÍ PARTNER THC STIGA ELITES
   
   
   
   


   
   

STIGA HOKEJ

Dovoz a prodej Stiga hokejů včetně příslušenství. Stolní hokej Stiga je žijící legendou mezi stolními hrami. Již mnoho generací tráví svůj volný čas se stolním hokejem Stiga.

STAVEBNINY KVAPIL s.r.o.

Prodej stavebního materiálu, železa, betonářských výrobků, izolačního materiálu. Nabídka obkladů, dlažeb vnitřních i venkovních.

TOPSTONE

Výrábíme kamínkový koberec Topstone – povrchová úprava betonu. Naše kamínková podlaha se hodí na všechny betonové povrchy staré i nové.

TUKOS s.r.o.

Společnost TUKOS s.r.o. se zabývá komplexní problematikou komínových systémů. Naše služby se vyznačují zejména vysokou kvalitou odvedené práce a velkou odborností všech pracovníků společnosti.

TOJU – ZÁMECKÉ ZLATNICTVÍ

Profesionálně vyškolený personál je tu vždy pro Vás, aby Vám poradil, popřípadě pomohl s výběrem šperku. Zlatnictví najdete na státním zámku Sychrov.

FINANČNÍ POHOTOVOST

Privátní finanční strategie Vám umožní získat vyšší výnosy, platit nižší poplatky a celkově tak dosáhnout lepšího využití svých financí.

KOOPERATIVA pojišťovna a.s.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem.

LEŠENÍ ŠINDLER

Firma vznikla v roce 1996, od roku 2003 je hlavní činností pronájem a stavba lešení. Montáže a demontáže provádíme dle platných norem a vyhlášek školenými zaměstnanci.

KNUPP

Firma je zaměřena především na speciální druhy SMS – sanační, tepelně izolační omítky, ale i standardní SMS, dále pak na materiály pro dodatečné zateplování budov včetně fasádní nátěry, dekorační omítky finálních povrchových úprav.

BAUMONTE

Provádíme montáž sádrokartonů, fasádních zateplovacích systémů (zateplovací systém BAUMIT), plovoucích podlah (nejen MEISTER), tepelných izolací, závěsných kazetových podhledů a sádrokartonových konstrukcí..

BARVY TURNOV

Největší sortiment a zároveň největší zkušenosti v oboru, to vše navíc v moderních prostorách a s vľdy ochotným personálem. To je specializovaná PRODEJNA BAREV ve Studentské ulici v Turnově.

YELLOW POINT

Yellow Point spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se sídlem ve Špindlerově Mlýně a působností nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Hlavní náplní naší činnosti je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavných programů pro skupiny i jednotlivce.

CORAP Antoním Šrajer

Provoz reklamní agentury, nabídka velkoplošného tisku a sítotisku.
   

PLOTY STANISLAV SVIJANY
   

SWEDDESIGN
   

MILOŠ ŠEVR
   

ANDREA a PATRIK ROMANOVI
   

LAKNESTAV

   
LANZONE

   

THC ∙ STIGA ∙ ELITES